Dāvanas, ko izvēlēties aktīvam vīrietim

Ja meklē dāvanu svētkos aktīvam vīrietim, tad esi atradis īsto rakstu. Reizēm atrast dāvanu, kas noderēs un vienlaicīgi arī iepriecinās, ir izaicinoši. Tāpēc esam izveidojuši lielisku dāvanu apkopojumu trijās kategorijās.

Starp praktiskām, oriģinālām un interesantām dāvanām noteikti spēsi atrast labas dāvanu idejas, kas pārsteigs un iepriecināš aktīvu vīrieti svētkos.

Lai pārsteigumu pilni svētki un skaistas dāvanas!

Noderīgas dāvanas sportam

Tā kā dāvanas saņēmējs regulāri sporto un veic dažādas aktivitātes, tad praktiska dāvana sportam būs laba izvēle. Kāds noderīgs aksesuārs vai gadžets varēs ievērojami palīdzēt uzlabot treniņu gaitu un efektivitāti.

Sporta pulkstenis labiem treniņiem

Populārāki paliek sporta pulksteņi, jo mūsdienu modernie dizaini ļauj tiem izskatīties tik pat elegantiem, kā parastajiem rokas pulksteņiem. Piemēram, Garmin pulkstenis pēc izskata ir ļoti stilīgs un gaumīgs. Papildus tam, šis pulkstenis spēj sekot līdzi tā īpašnieka ikdienas gaitām un sporta treniņiem. Tas skaita soļus, uzrauga miega un stresa līmeni, pulsometrs mēra sirds ritmu un sitienu skaitu, lai pielāgotu pašsajūtu treniņu intensitātei. Lieliska dāvana vīrietim, kas rūpējas par savu veselību.

Entro Wear sporta apģērbs

Lai katru dienu spētu rast motivāciju sportot un aktīvi pavadīt laiku, nepieciešams sportam piemērots apģērbs. Bieži vien tas liek justies iedvesmotam un spēka pilnam turpināt treniņus un justies labi. Tāpēc laba dāvanas izvēle ir kāds sporta apģērbs no EntroWear pašmāju radīta zīmola. Tajā ir pieejami daudzi stilīgi t-krekli ar asprātīgiem uzrakstiem, kas treniņa laikā var uzlabot omu gan pašam, gan apkārtējiem.

Bezvadu austiņas kvalitatīvai skaņai

Lai aktīvi sportotu bieži vien izšķiroša ir mūzika. Tā spēj motivēt nepadoties un treniņa laikā izlikt sevi visu. Tāpēc īpaši svarīgi ir iegādāties labas un kvalitatīvas austiņas, kas nekritīs ārā no ausīm kustības laikā un nesapiņķerēsies sporta somā. Laba dāvanas izvēle ir bluetooth austiņas, jo tās ir paredzētas mūzikas klausīšanās sportošanas laikā. Savienojot tās ar sporta pulksteni, nebūs jāpalaiž garām neviens zvans arī treniņa laikā.

GoPro kamera sporta spēļu un treniņu iemūžināšanai

GoPro kamera ir ekskluzīva dāvana, kas varētu būt piemērota gan aktivam vīrietim, gan jebkuram sporta un video uzņemšanas cienītājam. Ar GoPro kameru iespējams uzņemt lieliskus kadrus – nofilmēt straujas kustības, sporta spēles, braucienus ar velo, ceļojumus un pat zemūdens piedzīvojumus. Šī kamera speciāli ir paredzēta filmēšanai kustībā un zem ūdens. GoPro kamera var būt lielisks sabiedrotais gan sporta treniņu, gan ikdienas, gan arī ceļojumu laikā.

Oriģinālas sajūtu dāvanas

Ja neesi pārliecināts par to, ko uzdāvināt svētkos, vienmēr laba izvēle ir sajūtu dāvanas. 

Tādā gadījumā ir skaidri zināms, ka dāvana nestāvēs plauktiņā, bet gan tiks izmantota. Turklāt sajūtu dāvanas ļaus jubilāram izmēģināt ko jaunu un, iespējams, neaizmirstamu. Tas atkarīgs no jubilāra gaumes un vēlmēm – lidojums vairāku simtu metru augstumā vai relaksējoša muguras masāža? 

Citas līdzīgas dāvanas meklē kategorijā Ziemassvētku dāvanas.

Lidojums augstu debesīs

Ja svētku jubilārs ir azarta pilns un labprāt ķer jaunas emocijas, tad īstā sajūtu dāvana viņam ir lidojums ar deltaplānu. Tā ir iespēja pabūt vairāku simtu metru augstumā virs paša Rīgas centra, baudot neaizmirstamus skatus un asas izjūtas. Šis ir 10 minūšu lidojums, kas vēl ilgi paliks atmiņā. Turklāt, paņemot līdzi savu atmiņas karti, visu šo piedzīvojumu izdosies iemūžināt video formātā. 

Vel viens dāvanas piedāvājums ar mierīgāku un graciozāku lidojumu, ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir varens piedzīvojums, kas ļauj pārlidot pāri Latvijas skaistajiem laukiem un mežiem, vērojot brīnumaino apkārtni. Šī ir lieliska dāvana īpaši nozīmīgos svētkos – apaļās jubilejās, kāzās un pat izlaidumos. Vīrietis šādu pieredzi nekad neaizmirstu, jo šis ir notikums, kas katram vismaz reizi dzīvē jāizmēģina!

Dāvanu karte skaistā restorānā

Restorāna apmeklējums visbiežāk asociējas ar svētkiem, jo restorānos ir lieliska atmosfēra, gards ēdiens un patīkami pavadīts laiks ar līdzi paņemto cilvēku. Ja uzdāvināsi jubilāram restorāna apmeklējumu, uzdāvināsi viņam arī romantisku randiņu ar otro pusīti vai atkal satikšanos ar draugiem foršā atmosfērā. Dāvanu karte restorānā sniegs atpūtas iespēju, vienlaicīgi pašam jubilāram izvēloties viņam piemērotāko dienu, kad šo pasākumu baudīt.

SPA atpūta Rīgā vai ārpus tās

Atpūtu mēdzam pastumt malā un turpināt strādāt ikdienas darbus, lai arī jau sen esam nopelnījuši atpūsties. Citi šo mirkli spēj saredzēt vislabāk, tāpēc arī spējam uzdāvināt kādu atpūtas piedāvājumu. Ja vīrietis daudz sporto un piekopj aktīvu dzīvesveidu, tad ir īpaši svarīgi ik pa laikam atpūsties un palutināt savu ķermeni ar kādu SPA procedūru. SPA atpūta Latvijā un SPA centri Rīgā ir pilni ar daudzveidīgām procedūrām un pakalpojumiem. Viņš noteikti nesūdzēsies par kādu nomierinošu masāžu vai pirts rituālu.

Dažas lieliskas SPA vietas, ko noteikti apmeklēt – Jūrmala SPA, Baltvilla SPA, Usmas SPA, Citrus SPA.

Interesantas dāvanas priekam

Un visbeidzot, ja vēl joprojām neesi izlēmis, ko uzdāvināt, tad piedāvājam vairākas lieliskas dāvanu idejas ar kurām nevar nošaut greizi. Šis dāvanu saraksts ir piemērots vīrietim svētkos, kas būs gan noderīgs, gan arī iepriecinošs. 

Gaļas piegāde līdz namdurvīm

Īstam gardēdim piemērota dāvanu varētu būt gaļas piegāde uz mājām. Uzņēmums Gaļas Piegāde Jums piedāvā svaigas un kvalitatīvas gaļas piegādi līdz pat namdurvīm. Tā ir lieliska dāvana īstenam grilsezonas meistaram, kas gatavo šašliku, jo arī lielisku marinādi iespējams pasūtīt no šī uzņēmuma. Lai dāvanu padarītu interesantāku, pievieno pasūtījumam klāt kartiņu ar lielisku šašlika marinādes recepti. Idejas vari atrast rakstā – Šašlika marināde

Dāvanu karte galaspiegadejums.lv būs labāka izvēle, ja gribi, lai piegādes diena un izvēle paliek dāvanas saņēmēja paša ziņā. Piedāvājumā ir svaiga gaļa, desas un cīsiņi, kā arī gardi žāvējumi.

Ērta ūdens pudele

Ikvienam aktīvam vīrietim ir svarīgi atcerēties, ka jāizdzer pietiekams ūdens daudzums. Tas uzlabo imunitāti, labsajūtu un arī enerģijas līmeni, kas ir ļoti svarīgi rādītāji sportošanas laikā. Sava ūdens pudele, kas visu laiku būs līdzi, ir lieliska dāvana. Izvēlies vīrieša dzīvesveidam piemērotāko un dāvana būs izdevusies. Tā ir laba dāvana vīrietim, kas izrādīs rūpes un mīlestību pret vīrieti.

Rokassprādze ar gravējumu veiksmei un spēkam

Ja tu meklē dāvanu savam mīļotajam vīrietim, tad dāvanu saraksta beigās esam ievietojuši piedāvājumu arī romantiskai dāvanai – rokassprādze ar gravējumu. Personalizētas dāvanas vienmēr ir lieliska izvēle, jo tā jubilāram ļauj sajusties īpašam. Taču šo rokassprādzi iespējams izvēlēties no 3 dažādu veidu akmeņiem, kas katrs sniedz īpašu enerģiju –spēku, veiksmi un izturību.  

Lai izdodas atrast arī citas lieliskas idejas dāvanām!